Děkovací stránka

Děkuji Vám za objednávku.

 

Mám radost, že jste se rozhodla vstoupit do kurzu, kde se seznámíte s technikami, jak oddálit Vaše stárnutí a vypadat stále dobře.

Těší mě, že Vám mohu předat své zkušenosti a Vy nemusíte ztrácet čas hledáním, co proti stárnutí opravdu funguje. Celkem 17 lekcí kurzu nabitých informacemi. Hlavní důraz kladu na pohyb a k tomu dále přispívá i strava, zdravé dýchání, péče pleť, vliv biologických hodin, protahování, cvičení vůle a další. Vaši snahu podpoříte i tím, že si sama vytvoříte svou afirmaci. 

A co se bude dít teď dál?

Z mé adresy zdenka@zdenkasuchankova.cz Vám přijde zálohová faktura. Po jejím zaplacení a připsání platby na účet Vám hned pošlu e-mailem úvodní lekci a také doklad o zaplacení. Platba převodem z účtu trvá maximálně 1 – 2 dny. 

Používáte-li seznam.cz, najdete můj e-mail ve složce HROMADNÉ. Pokud máte gmail, pravděpodobně vám můj e-mail přijde do složky PROMO. Zkontrolujte si prosím i složku SPAM. 
Aby Vám chodily e-maily vždy do Vaší doručené pošty, uložte si prosím můj e-mail zdenka@zdenkasuchankovaz.cz do kontaktů nebo ho jednoduše přesuňte myší do doručené pošty.

Mějte se krásně, 
                                 zdraví vás