E-book zdarma

Jak začít běhat v každém věku

Zahoďte jednou provždy strach z neúspěchu a začněte běhat podle vyzkoušeného plánu.

Poznejte na vlastní kůži "zázračné účinky" tohoto přirozeného lidského pohybu, jako jsou:
- dobrá fyzička
- zformovaná postava
- větší sebevědomí
- lepší imunita

Uběhněte celých 20 minut!

E-book jak začít běhat v každém věku

Vyplňte následující formulář a e-book zdarma vám obratem pošlu:

Už vás nebaví hledat na internetu, jak uběhnout 20 minut souvisle?

Chcete si vypěstovat zvyk na pravidelný pohyb?

V e-booku se postupnými krůčky naučíte běhat, i když si třeba myslíte, že to nepůjde. 

20 minut běhu odpovídá zhruba 3 km a pro začátečníka je to reálný cíl, pokud bude běhat podle ověřeného návodu v e-booku.

E-book zdarma

Začněte běhat tak, aby vás nic nebolelo.

Běhejte pro radost a zlepšete si svou náladu.

Buďte atraktivní pro své okolí a pochlubte se, co jste dokázala!

E-book jak začít běhat v každém věku

Běhání je mou životní vášní. Intenzivně jsem se mu začala věnovat až kolem  čtyřicítky, kdy odrůstalo mé třetí dítě. Začala jsem běhat sama, sháněla jsem informace a hltala knihy i články, které jsem o běhání našla. Také jsem prošla několika běžeckými kurzy a absolvovala Chi running kurz.

Toužila jsem se naučit správnou běžeckou techniku. Sestavila si vlastní běžecký plán a také jsem si stanovila svůj cíl. Zaznamenávala jsem si svůj běh do mobilní aplikace a sledovala své pokroky. Běhání mě neskutečně začalo bavit.

Poctivým trénováním jsem se vypracovala až k maratonu.

Nasbírala jsem za ta léta spoustu zkušeností, a proto jsem se rozhodla je předat vám. Sepsala jsem je do svého e-booku, abyste nemusela jít metodou pokus-omyl, jako jsem to někdy dělala já.

Předávám vám svůj recept na to, jak se naučit běhat a tím se udržet ve skvělé formě i ve vyšším věku.

Zdeňka Suchánková

E-book pomůže i vám! Vyplňte následující formulář a během chvilky ho dostanete do své e-mailové schránky.

Recenze e-booku:
"Moc děkuji za Váš blog. I když už nejsem začátečník a mám také za sebou několik ultra závodů, pomáhají mi Vaše články k posílení motivace.  Časem běžkyně, zejména my starší, mají tendenci tak trochu lenivět. Proto takové nakopnutí je velmi pěkná a povzbuzující záležitost. Díky!"
Martina Kůrková
"Dobrý večer paní Zdenko, prostudovala jsem Váš e-book a využila jsem i audio, které jste namluvila. V sobotu 28. prosince 2019 (proč čekat na 1. leden 2020, že) jsem běžela (resp. šla) podle Vašeho běžeckého plánu svůj první trénink. Bylo to pro mě velmi povzbuzující a hlavně jsem měla pocit, že na to nejsem sama. Také bylo moc fajn vědět, že není žádná ostuda, když jdu tzv. indiánský běh. :-D. A protože jsem člověk, pro kterého jsou již vytvořené plány obvykle pouze inspirací, modifikovala jsem další tréninkové týdny podle toho, jak mi to vyhovovalo, resp. jak mi mé tělo dovolilo. Běhám zpravidla čtyřikrát týdně a trénink jsem si prodloužila na cca 30 minut. Rozhodně nebyl každý tréninkový den posvícení, ale každý tréninkový týden to bylo lepší a lepší. Ve čtvrtek 20. února 2020 jsem ukončila osmý tréninkový týden. Běžela jsem v kuse 32 minut. Tento trénink byl naprosto jiný. Dech byl v pohodě a nohy mě nesly tak, jak jsem to ještě nezažila. Kdybych se nebála, že by mohlo dojít k nějaké krizovce (rozhodně už nejsem nejmladší), tak běžím snad ještě dalších 10 minut. (Dokonce mě napadl i Forrest Gump. :-)) Chtěla bych Vám moc poděkovat za podporu, kterou jste mi svým přístupem a svými zkušenostmi dala. Je to pro mě velmi cenné a má to i pozitivní výsledky.)"
Dana Martinovičová
52 let (3 synové a 4 vnoučata)