Objednávka

Průvodce běžeckou abecedou

Vím, že po zaplacení objednávky Průvodce běžeckou abecedou dostanu e-mailem odkaz na stránku s Průvodcem.
Celý obsah Průvodce bude navždy můj a mohu se k němu kdykoli vrátit.

Vím, že po otevření Průvodce běžeckou abecedou se dostanu k podrobným instrukcím a uceleným informacím, které mě povedou k cíli naučit se šest prvků běžecké abecedy. 

Jestliže během prvních 14 dnů zjistím, že Průvodce není pro mě, využiji garanci a dostanu své peníze v plné výši zpátky.  

Vím, že samotný nákup Průvodce není zárukou, že se cviky naučím. Úspěšné zvládnutí prvků Běžecké abecedy závisí na mé vlastní aktivitě, plnění jednotlivých úkolů, instrukcí a pokynů. Záleží na svědomitém dodržováním předepsaných rad a poctivém přístupu k nim.

Všechny rady a návody uvedené v Průvodci týkající se způsobu trénování Běžecké abecedy povedou k úspěšnému zvládnutí všech cviků a tím ke zlepšení mé techniky běhu a zrychlení.

Pro ideální nácvik všech prvků Běžecké abecedy si pozorně prohlédnu videoukázku a přečtu si celý komentář na počítači nebo v mobilu.


Potom budu trénovat cviky a postupně zařazovat celou Běžeckou abecedu do svých tréninků. 

Bonus ve formě dokumentu v PDF si mohu stáhnout do mobilu, do počítače, nebo také vytisknout (i svázat), abych ho měla stále k dispozici, i když nebudu zrovna u počítače. Tento dokument není samostatně k dostání, ale je pouze součástí Průvodce běžeckou abecedou. Já ho mám již v ceně. 

Dárkový poukaz

 

Pokud byste chtěli věnovat Průvodce někomu, o kom víte, že by mu udělal radost, například svému příbuznému nebo známému, Vystavím vám dárkový Voucher na jeho jméno. 

Pro zakoupení Průvodce běžeckou abecedou vyplňte prosím pečlivě následující informace:

Chcete s něčím pomoci, nevíte si rady?

Ráda vám pomůžu, poradím a zodpovím vaše dotazy.

Napište mi na zdenka@zdenkasuchankova.cz

 (c) 2019 – 2023 Zdeňka Suchánková