Objednávka
Online kurzu Škola běhání

Jak uběhnout 5 km za 9 týdnů

  • Ano, chci Online kurz.

Vím, že budu dostávat po dobu 9 týdnů emailem podrobné instrukce a ucelené  informace k tomu, aby mě vedly k cíli a naučily uběhnout 5 km vzdálenost.

  • Ano, vím, že kurz pro mě začíná dnem po zakoupení.

Vím, že po zaplacení objednávky Online kurzu dostanu emailem přístupové údaje ke kurzu. Od tohoto dne mi budou po dobu 9 týdnů přicházet emaily s veškerým obsahem kurzu. 1. týden je přípravný, kdy budou emaily každý den a všech následujících 8 týdnů budou chodit 2 emaily týdně. Celý obsah kurzu bude navždy můj a mohu se kdykoli vrátit ke kterékoli kapitole.

  • Ano, vím o 14 denní garanci vrácení peněz.

Jestliže během prvních 14 dnů zjistím, že kurz není pro mě, využiji garanci a dostanu své peníze v plné výši zpátky.  

  • Ano, vím o potřebné míře aktivity a snahy z mé strany, kterou budu vyvíjet.

Vím, že samotný vstup do kurzu není zárukou, že se naučím běhat. Úspěšné zvládnutí kurzu závisí na mé vlastní aktivitě, plnění jednotlivých úkolů, instrukcí a pokynů. Záleží na svědomitém dodržováním předepsaných tréninků 9 týdenního kurzu a poctivém přístupu k nim.

  • Ano, vím o tom, že úspěšný výsledek mého snažení je podložen odbornými a vyzkoušenými radami uvedenými v kurzu.

Všechny rady a návody uvedené v kurzu týkající se vhodného vybavení a způsobu trénování povedou k úspěšnému ukončení kurzu a dosažení cíle.

  • Ano, vím o tom, že Online kurz obsahuje originální audionahrávky.

Pro ideální průběh tréninků si mohu stáhnout zvukové nahrávky do svého mobilu podle podrobně vysvětleného postupu. V audionahrávkách je celý časový průběh tréninku namluvený, takže si nemusím kontrolovat čas pro střídání chůze, běhu a joggingu a mohu se plně soustředit na svůj výkon. Jednoduše si ji stáhnu do mobilu a těsně před vyběhnutím spustím.


Ke změření uběhnuté trasy mohu používat aplikaci Endomondo. Její používání se v kurzu naučím a bude mi poskytovat vynikající přehledy o všech mých trénincích. Jediným předpokladem pro používání této aplikace je mít svůj chytrý telefon napojený na internet. 

Během tréninků nebudu potřebovat internet ani sluchátka.

  • Ano, vím o tom, že k Online kurzu dostanu 3 bonusy.

První bonus ve formě deníku dostanu hned v přípravném týdnu a vytisknu si ho. Jedná se o První deník běžce, který si nadepíšu svým jménem a zapíšu si datum svého 1. tréninku. Od této chvíle budu trénovat. 

Cena toho Deníku je 119 Kč a není samostatně k dostání. Ale já ho mám již v ceně kurzu. 

Na druhý bonus se mohu podívat v 1. týdnu. Jedná se o video o rekreačním běhání, a také o tom, jak se připravit na svůj první závod. 

Třetí bonus se vám otevře až na konci kurzu v 8. týdnu a je pro vás zatím překvapením. Doufám, že se vám bude líbit!

První online kurz o běhání,
kde se za 9 týdnů krůček po krůčku naučíte běhat tak, aby vám to přinášelo radost
a pokořili jste metu
5 km.

Dárkový poukaz

 

Pokud byste chtěli věnovat Online kurz běhání někomu, o kom víte, že by mu udělal radost, například svému příbuznému nebo známému? Vystavím vám dárkový Voucher na jeho jméno. 

Pro přihlášení do online kurzu vyplňte prosím pečlivě následující informace:

Chcete s něčím pomoci, nevíte si rady?

Ráda vám pomůžu, poradím a zodpovím vaše dotazy.

Napište mi na zdenka@zdenkasuchankova.cz

 (c) 2020 Zdeňka Suchánková