Vím, že budu dostávat po dobu 9 týdnů e-mailem podrobné instrukce a ucelené  informace k tomu, aby mě vedly k cíli a naučily uběhnout 5 km vzdálenost.

Vím, že po zaplacení objednávky Online kurzu dostanu e-mailem přístupové údaje ke kurzu. Od tohoto dne mi budou po dobu 9 týdnů přicházet e-maily s veškerým obsahem kurzu. 1. týden je přípravný, kdy budou e-maily každý den a všech následujících 8 týdnů budou chodit 2 e-maily týdně. Celý obsah kurzu bude navždy můj a mohu se kdykoli vrátit ke kterékoli kapitole.

Jestliže během prvních 14 dnů zjistím, že kurz není pro mě, využiji garanci a dostanu své peníze v plné výši zpátky.  

Vím, že samotný vstup do kurzu není zárukou, že se naučím běhat. Úspěšné zvládnutí kurzu závisí na mé vlastní aktivitě, plnění jednotlivých úkolů, instrukcí a pokynů. Záleží na svědomitém dodržování předepsaných tréninků 9 týdenního kurzu a poctivém přístupu k nim.

Všechny rady a návody uvedené v kurzu týkající se vhodného vybavení a způsobu trénování povedou k úspěšnému ukončení kurzu a dosažení cíle.

Pro ideální průběh tréninků si mohu stáhnout zvukové nahrávky do svého mobilu podle podrobně vysvětleného postupu. V audionahrávkách je celý časový průběh tréninku namluvený, takže si nemusím kontrolovat čas pro střídání chůze a běhu a mohu se plně soustředit na svůj výkon. Jednoduše si ji stáhnu do mobilu a těsně před vyběhnutím spustím.


Ke změření uběhnuté trasy mohu používat běžeckou aplikaci. Její používání se v kurzu naučím a bude mi poskytovat vynikající přehledy o všech mých trénincích. Jediným předpokladem pro používání této aplikace je mít svůj chytrý telefon. 

Během tréninků nebudu potřebovat internet ani sluchátka.

První bonus ve formě deníku dostanu hned v přípravném týdnu a vytisknu si ho. Jedná se o První deník běžce, který si nadepíši svým jménem a zapíšu si datum svého 1. tréninku. Od této chvíle budu trénovat. 

Cena toho Deníku je 119 Kč a není samostatně k dostání. Ale já ho mám již v ceně kurzu. 

Na druhý bonus se mohu podívat v 1. týdnu. Jedná se o video o rekreačním běhání, a také o tom, jak se připravit na svůj první závod. 

Třetí bonus se vám otevře až na konci kurzu v 8. týdnu a je pro vás zatím překvapením. Doufám, že se vám bude líbit!

Pro přihlášení do online kurzu Škola běhání vyplňte následující formulář:

Ráda vám pomohu, poradím a zodpovím vaše dotazy.

Napište mi na zdenka@zdenkasuchankova.cz

 (c) 2020-2023 Zdeňka Suchánková