Škola běhání
Online kurz Škola běhání

Hlavním předmětem ve Škole bude běhání. Vedlejší předměty jako Oblékání, Obouvání, Dýchání, Protahování a Stravování zvládnete během pár dní. A pak se budete učit běhat tak, aby vám běhání přinášelo radost. Na čerstvém vzduchu si skvěle vyvětráte hlavu a svět se vám bude zdát krásnější.

Online kurz je pro vás otevřený nonstop a vy si do něj můžete přijít z vašeho domova, kdy se vám zachce. 

Za 8 týdnů vás naučím běhat. Pojďte se mnou do akce!

Povím vám jeden skutečný příběh:

V roce 2007 pracovala jistá Jen A. Miller jako novinářka v New York Times. Pak se s ní rozešel přítel, zemřel jí dědeček a brzy na to si vzala hypotéku na dům. Za několik měsíců zachvátila Ameriku krize. Podobný sled událostí by bohatě stačil, aby se z něj sesypal i silný muž…

Jen se pod tíhou událostí složila.

„Ležela jsem na podlaze, nemohla se vůbec hýbat a brečela,“ vzpomíná. Matka na ni naléhala, aby šla na terapii, ale ona se místo toho přihlásila na desetikilometrový běh. O sedm let později, v roce 2014 napsala pro Times článek, který se po internetu rozšířil rychlostí blesku. Titulek zněl „Běh jako terapie“ a Jen Miller v něm líčila, jak jí běhání změnilo život a pomohlo jí překonat nejtěžší období života.

Online kurz Škola běhání vám pomůže zahnat špatnou náladu.

Online kurz vás naučí, jak posílit svou odolnost a imunitu pomocí "terapie" běháním.

Díky online Škole běhání si budete stále zlepšovat svou kondičku.

Mám pro vás dárek - Online kurz Škola běhání nyní pro vás se slevou 200 Kč.
A to ještě není všechno>>>

Celý den sedíte u počítače? Potřebujete na chvíli protáhnout své tělo? 

Nebo máte pár kilo navíc a chete se jich zbavit? 

Chcete si zlepšit imunitu? 

Chcete mít navíc i fajn postavu? 

Zakoupením online kurzu získáte 30 % slevu na produkt značky Mizuno podle vlastního výběru.

Mizuno sleva
Levelsportkoncept s.r.o. vám dodá celý sortiment firmy Mizuno se slevou 30%

Jestliže si tedy například vyberete běžecké boty Mizuno, budete mít v podstatě tento online kurz zadarmo, protože výše slevy přibližně odpovídá ceně kurzu...

Chcete mít při tréninku vedení? Aby vám někdo přesně říkal, co máte udělat? 

V tomto online kurzu jsou připravené kompletní audionahrávky ke každému tréninku.

Namluvila jsem je pro vás a vy si je pouze pustíte z mobilu, ani nemusíte mít sluchátka.

Uslyšíte, co máte dělat, kdy běžet a střídat rychlou chůzi. Nemusíte se ani dívat na čas. 

Nahrávky jsou přesně načasované podle běžeckých plánů na každý trénink.

Jste úplný začátečník?
Naučíte se základy správného běžeckého stylu a postupnými krůčky se rozběháte.

Už jste někdy běhal(a)?
Pomohu vám překonat tu hranici, za kterou jste se zatím sami nedostali.

Co vás čeká?

Běháním si vytvoříte zvyk a vaše kondice poroste. Vy se budete cítit už po 14 dnech mnohem líp.

1. Běhat v online kurzu se chodí 3 x týdně ve dnech, které si zvolíte.

2. Začínáme indiánským během a postupně se rozběháme až na 5 kilometrů.

3. Celkem max 3 hodiny týdně. To vychází průměrně 26 minut na den…

4. Budete mít online trenéra jen pro sebe. 

5. Online kurz báječný v tom, že jste tam sami a nemusíte se ničemu podřizovat.

6. Běháním setřesete únavu a vyčistíte si hlavu. Běhání vám energii dobije, ne sebere!
(všimli jste si někdy, jak se běžci při běhu tváří? Že se usmívají?)

7. Bude vás to bavit a motivovat, že se budete těšit na každý další trénink. 

8. Proč myslíte, že tolik lidí běhá? Že je někdo nutí? Kdepak, je to proto, že je to začalo bavit.

9. Navíc zjistili tolik pozitivních účinků pro svoje tělo a mysl…

Mnoho lidí s běháním začne, ale po pár týdnech přestanou,

To by se vám ve Škole běhání stát nemělo.

Každý týden dostanete e-mailem nové běžecké plány včetně zvukových nahrávek s pokyny. Za 9 týdnů pravidelných tréninků si totiž vytvoříte na běhání zvyk. Každý trénink je přesně naplánovaný k postupnému zlepšování.

V kurzu vás čekají ještě další 3 bonusy...

Možná právě vy budete mít po pár měsících podobné dojmy, jako první úspěšný absolvent online kurzu Škola běhání:

Ahoj Zdeňko, jelikož u mě již končí Tvůj kurz běhání online, tak bych ti chtěl touto cestou poděkovat za super vedení pomocí Tvého systému kurzu online běhání. Sportuji od malička (hrál jsem aktivně hokej i fotbal), ale běhání má svoje specifikum, které je třeba dodržovat.Tvoje metoda mi hodně pomohla, i když jsem měl něco naběháno, tak jsem se díky Tobě naučil řadu věcí, např. jak se mám rozcvičit před běháním, jak po běhání se protáhnout a vůbec mi to pomohlo se přinutit běhat častěji, lépe řečeno pravidelněji jak doposud a díky Tvé metodice vedení při běhu i to nepřepálit hned na začátku.Vím, že chci běhat jen pro sebe, nechci se účastnit žádných běhů, ale jsem šťastný, když mohu běžet třeba sám v lese, nebo na krásné cyklostezce. Tvůj kurz online běhání bych doporučil všem, kteří teď váhají vytáhnout paty z domu, projít se, nebo třeba trochu vyklusat. Tvá metoda je to určitě naučí a pomůže překonat počáteční kroky. Mně pomohla velice a já ti za to upřímně děkuji.
Milan Jedlička
podnikatel

Celý nadupaný obsah kurzu dostanete ONLINE!

UŠEŘÍTE TAKÉ PENÍZE

 • Online kurz běhání v rozsahu 1+8 týdnů pořídíte o mnoho levněji než jiné běžné kurzy.
 • V online kurzu probíhají v každém z 8 týdnů vždy 3 tréninky, to je celkem 24 ucelených běžeckých tréninků. V běžném kurzu, do kterého jsem chodila, stál 1 trénink 150 Kč. Během této hodiny má trenér na starosti nejen vás, ale všechny účastníky. Za takový skupinový kurz byste zaplatili 3600Kč. K tomu ještě doprava na místo konání.
 • Zde v Online kurzu máte všechny lekce jen sami pro sebe i s kompletním vysvětlením všech podrobností. Po 9 týdnů budete dostávat pravidelně každý týden podrobné pokyny v Běžeckém plánu, abyste přesně věděli, co máte kdy udělat. Kromě tohoto plánu se vám otevřou už v přípravném týdnu přehledné a praktické informace týkající se jak vybavení, oblečení a obuvi, tak technické návody na běžecký postoj a rozcvičování i s fotkami, videem a popisem. K tomu si můžete stáhnout jako bonus svůj První deník běžce pro svoje soukromé poznámky, které vám budou pomáhat na vaší cestě k 5 kilometrům a po letech si je možná s nostalgií přečtete.
 • A co je na Online kurzu nejpřínosnější? Představte si, že jste na běžném kurzu a trenér všem účastníkům vysvětluje určitý problém. Je dokázáno, že nikdo si nezapamatuje 100% všech informací, které napoprvé uslyší. Po týdnu si tedy pamatujete přibližně 30% toho, co jste slyšeli... A v Online kurzu? Tady si můžete opakovat všechno stále dokola a kdykoli se k tomu vracet. Všechny lekce a informace budete mít už navždy přístupné. Takže v podstatě nemůžete nic zapomenout a o nic nepřijdete.

Kolik stojí online kurz Škola běhání?

 • Cena tohoto online kurzu po slevě -200 Kč je 790 Kč. Je to cena konečná, žádné DPH, žádné poštovné. Veškeré materiály dostanete online.

 Je to hodně? Nebo málo? 

 
 • Celková cena 790 Kč vychází na každý týden necelých 88 Kč. Pouze 88 Kč týdně za to, že se na jednom místě dozvíte všechny potřebné informace o technice běhu a základním běžeckém postoji. Postupným vývojem se dostanete až k cíli, kdy se z vás stane běžec.
 • Získáte pohybové návyky a začnete o svoje tělo pečovat, abyste byli zdraví a dobře vypadali i ve vyšším věku. Běháním si vyčistíte hlavu a tím načerpáte novou energii k řešení každodenních starostí, které se budou zdát najednou menší…
 • Cenu ONLINE kurzu jsem stanovila tak nízkou, aby pro vás nebyla překážkou ve vašem rozhodnutí vydat se na cestu a změnit svůj život. 

Za cenu 88 Kč týdně dostanete hodnotné a obsáhlé informace, které jsem vám sepsala do jednoho online kurzu.

 
Zároveň je ale tato cena kurzu je postavena tak, že vás zavazuje k práci a tréninkům.

 

 • Motivuje vás k  zahájení akce, kdy projevíte svou chuť a vůli se naučit běhat. Bez vašeho přičinění se žádná změna ve vašem životě nestane.
 • Navíc je tu 14 denní garance vrácení peněz v plné výši, pokud do kurzu vstoupíte a zjistíte, že není pro vás. Takže vlastně nic neriskujete.

Skvělá nabídka značky Mizuno od dodavatele Levelsportkoncept s.r.o.:

Pro úspěšné absolvování tohoto kurzu je předpokladem mít dobré boty na běhání.

Proto ode mě ihned po přihlášení do kurzu dostanete první dárek, protože vás chci na cestě za vaším snem naučit se běhat, co nejvíce podpořit, pokud běžecké boty ještě nemáte.

Sleva na nákup bot i ostatních výrobků značky Mizuno od firmy LEVELSPORTKONCEPT s.r.o. je pro vás 30%.

Ve chvíli, kdy zaplatíte vstup do členské sekce kurzu Škola běhání, můžete si vybrat ze široké nabídky výrobků značky Mizuno.

BONUSY

První deník běžce

Bonus č. 1

Jako první bonus, který se k vám dostane hned na začátku přípravného týdne, je deník, pracovní sešit k Online kurzu, který se jmenuje První deník běžce.

 • Na titulní stranu si doplňte své jméno a můžete začít psát. Už v přípravném týdnu bude vaším pomocníkem, kam si budete moci zapisovat všechny postřehy, poznámky, vyplňovat a doplňovat.
 • Je to váš soukromý deník. Pište si do něj i všechny vaše tréninky během celého  kurzu, a posléze i uběhnuté kilometry. Také si zapisujte datum, hodinu, případně změny a další vaše poznámky.
 • Na konci kurzu si můžete udělat rekapitulaci a vyhodnocení, co se vám povedlo a co míň. Můžete v psaní pokračovat i po skončení kurzu.
 • Cena deníku je 119 Kč a je samostatně neprodejný. Pro vás je však v ceně online kurzu.
Video-Jak se připravit na první závod

Bonus č. 2

Jako druhý bonus vám přináším inspirativní video, kde se dozvíte, jaké to je, běhat si pro radost, kolik uběhnout kilometrů a jak často. 

Můžete si poslechnout vyprávění mé starší dcery, která začala běhat, aby se zbavila bolavých zad, vyčistila si hlavu a získala fyzičku.

A co nastane, když si taková mladá rekreační běžkyně řekne, že chce zkusit uběhnout závod? 

Dárek pro vás na závěr Online kurzu.

Bonus č. 3

Třetí bonus je pro vás zatím překvapením. Dostanete ho v posledním týdnu kurzu. Věřím, že vám udělá radost.