Běháním si vytvoříte zvyk a vaše kondice poroste. Vy se budete cítit už po 14 dnech mnohem líp.

1. Chcete běhat a nevíte jak začít? 

2. Už běháte a chcete si zlepšit techniku? Naučit se správný běžecký postoj?
3. Chcete se naučit ty správné cviky před a po běhání?

 4. Je vůbec možné uběhnout 5 kilometrů bez námahy a bolesti, bez píchání v boku a ztráty dechu? 

5. Máte blbou náladu? Není vám zrovna do smíchu? Pak se pojďte proběhnout. Uvidíte, co se bude dít. Do mozku se vám uvolní endorfin a hned vám bude líp.

6. Nemáte čas hledat vhodný kurz běhání ve vašem bydlišti a už byste konečně chtěli začít běhat?

7. Stydíte se přihlásit do normálního kurzu běhání, protože nejste sportovní typ a nic o běhání nevíte?

8. Chcete běháním podpořit svoje hubnutí?

9. Jste věční začátečníci a zatím se vám nepodařilo v běhání vytrvat?

10. Dokážete si udělat pouhé 3 volné hodiny týdně?     

Odpověděli jste na některou z těchto 10 otázek ANO?

Pak jste tady správně!

V dnešní době přibývá lidí, kteří se chtějí věnovat běhání a chtějí poznat radost z pohybu. Chtějí zažít ten pocit, který způsobuje endorfin, o kterém všichni mluví...

Možná, že se někteří z vás chcete zúčastnit nějakého běžeckého závodu a chcete se na něj systematicky připravit.

Vymyslela jsem pro vás řešení:

Jmenuji se Zdeňka Suchánková a mou velkou vášní je běhání. I když je mi již 56 let, běhám pravidelně a díky běhání se cítím báječně.

Běh mi změnil život a prospívá i mému zdraví.

Proto vám chci předat svůj recept, jak se pomocí běhání udržet ve skvělé formě a radovat se z každého dne.

Pomůžu vám začít a v běhání vytrvat.

„Sama jsem prošla stejnou cestu, na kterou se chcete vydat i vy. Začala jsem běhat krátké úseky.

O správném běžeckém stylu jsem měla jen mlhavé představy. 

 

Ale běhání mě postupem času tak nadchlo, že jsem začala systematicky hledat veškeré dostupné informace a rady, abych se stále zdokonalovala. 

 

Prošla jsem běžeckými kurzy, seznámila jsem se i s běžeckými osobnostmi, od kterých jsem se mnohé naučila. A za pár let jsem uběhla první maraton.

 
 Svůj recept nejen na běhání, ale na životní styl ve znamení běhu a aktivního života vám chci předat, abyste také zažili ten báječný pocit svobody a volnosti.  Z toho, že jste něco dokázali.
 

Svoje běžecké know-how jsem sepsala do ucelené formy tohoto online kurzu. Všechno, co potřebujete vědět, je tady na jednom místě a vy můžete hned začít. Nemusíte už prohledávat internet ani shánět různé informace“.  

Přemýšlela jsem, jak svoje dlouholeté zkušenosti s běháním předám všem ostatním lidem. K tomu mě přiměly časté otázky přátel a známých typu: 

 

“ V kolika letech se může člověk začít učit běhat, kolikrát týdně a jak daleko? Není běhání nezdravé pro klouby? Nemám moc času, chodím pozdě z práce, má vůbec cenu začínat? Jsem po úrazu (nebo po delší pauze) a chci se vrátit ke sportu, je běhání pro mě vhodné? Jaké boty si mám koupit a co si na sebe obléct? „

Proto jsem pro vás vymyslela a připravila tento Kurz Škola běhání, kam nebudete muset docházet a hodinu tréninků si zvolíte sami podle svých časových možností. 

 

V dnešní době internetu budete se mnou trénovat ONLINE!

 

 Kompletní náplň celého kurzu vám naservíruji přesně tak, jak vím, že se má postupovat.

  • Online kurz Škola běhání je kompletní průvodce, který vás srozumitelnou formou povede k cíli. Naučíte se správnou techniku běhu, jak správně dýchat, jak jíst před tréninkem a jak si vybrat boty. Audionahrávky vás každým tréninkem přesně povedou.

     

  •  A navíc se nemusíte stydět, že se na vás bude někdo dívat. Nebudete se začleňovat mezi jiné různě vyspělé běžce, protože v online kurzu budete jen vy, sami za sebe. 

DÍKY ONLINE KURZU UŠETŘÍTE ČAS

  • Čas ušetřený hledáním správných postupů, jak běhat, můžete hned věnovat tréninkům.

  • Můžete si zvolit čas tréninku, který vám nejlépe vyhovuje a nemusíte se podřizovat žádným rozvrhům hromadných tréninků. 

  • Půjdete, až vy budete mít čas. Trenér ani skupina na vás nebude muset čekat. Nikomu se nemusíte omlouvat.

UŠEŘÍTE TAKÉ PENÍZE

MŮŽETE JÍT VLASTNÍM TEMPEM

  • Můžete jít vlastním tempem, můžete si ho určit, když se vám bude zdát, že některý běžecký plán ještě nemáte dokonale zvládnutý. Přístupy do celého Online kurzu máte navždy a to včetně všech aktualizací, které budu každý rok dělat.

Co vám ONLINE KURZ ŠKOLA BĚHÁNÍ přinese?

Zaujalo vás to? Jdete do toho?
Začněte se učit běhat a trénovat hned teď podle tohoto speciálního
online kurzu Škola běhání.

Stále nejste rozhodnuti, váháte? Nebo se obáváte, že nezvládnete tréninky?

Váš sen začít běhat se nesplní, pokud se budete dlouze rozhodovat. Neoddalujte svoje rozhodnutí změnit svůj život a zvítězit sami nad sebou.

Poznejte tu euforii a radost z toho, že překonáte sami sebe. Pojďte do toho hned teď. Rozhodněte se.

Ještě stále váháte?
Ještě jsem vás nepřesvědčila o skvělém pocitu z uběhnutých kilometrů?
Chybí vám nějaká další informace?

JAK ONLINE KURZ ŠKOLA BĚHÁNÍ PROBÍHÁ?

Vlastní tréninkové metody a poctivá práce - to je můj životní styl, který vám představím.

Napadá vás nějaká otázka?

Je zaručené, že po 9 týdnech opravdu uběhnu 5 km?

Takovou odpověď vám dát bohužel nemohu, protože opravdu velmi záleží na vás samotných a na vašem poctivém přístupu ke všem tréninkům a svědomitém plnění všech rad a pokynů.
Ale za dobu 8 týdnů s 3 tréninky během každého z nich, je při vaší průměrné zdatnosti a dobrému přístupu prakticky nemožné, abyste nakonec 5 km neuběhli.

Techniky a způsoby, které vás v kurzu učím, jsou vyzkoušené a fungující. Přesto se může stát, že někomu s menší vstupní fyzickou kondicí na začátku kurzu bude trvat delší dobu, než zvládne předepsanou náplň určitého konkrétního týdne.

Ale to nevadí, to je naprosto v pořádku!

Nesrovnávejte se prosím s ostatními běžci. Každý z nás je jedinečná osobnost a má různé vlohy a zvyky. Do kurzu vstupuje každý v jiném věku a máte různou fyzičku. Někdo třeba žádnou.

Proto je skvělý tento kurz, že se každý může přizpůsobit svému tempu a plnit si každý další týden až tehdy, kdy si je jistý, že zvládne i ten další.

Máte ještě další dotazy?

Co nastane po 9 týdnech, až dokončíte tento online kurz?

Po skončení kurzu pro vás nic nekončí. Snad jen to, že vám nebudou chodit emailem žádné nové běžecké tabulky a informace.
Naopak, teď to pro vás všechno začíná! Naučili jste se uběhnout 5 km, cca 35 minut souvislého běhu. Teď v běhání budete už pokračovat sami, nebo budete běhat s kamarádem, známým…nebo se přihlásíte a vyzkoušíte váš první závod. Možná jste skrytý závodní typ a po prvním závodě vás to chytne. Mě se to taky stalo a znám i víc podobných případů. 

Díky Online kurzu jste získali základy a budete se dál rozvíjet, budete dál běhat sobě pro radost a pro zdraví. Budete běháním relaxovat a čistit si hlavu od problémů. Je mnoho motivací a důvodů, proč lidé vlastně běhají. Někdo třeba bude běhat proto, aby se mohl pořádně najíst a netloustnul, nebo aby si dal s chutí pivo.

Matka a dcera

Takhle to u vás může třeba vypadat po skončení Online kurzu. Moje mladší dcera Sárinka se začala o běhání zajímat okolo 16ti let a během 3 let se vypracovala na půlmaratonskou trať. Tato fotka je z půlmaratonu ACO Přibyslav, který jsme běžely spolu jako štafetu.