Nyní jste přihlášeni k odebírání mých e-mailů.

Děkuji vám za vaši důvěru.

Slibuji, že vás nebudu zbytečně spamovat a budu vám posílat jen e-maily plné inspirace, nápadů a praktických rad pro váš zdravý a aktivní život.

Věřím, že to pro vás to bude bavit.

Co Vás čeká teď?

Svým pravidelným čtenářům posílám e-mailem odkazy na svoje články, příspěvky a nápady z oblasti běhání, zdravého životního stylu, aktivního pohybu nebo o cestování a horách.

Jak mě můžete kontaktovat?

Kdybyste mi chtěli napsat a na něco se zeptat, napište mi na zdenka@zdenkasuchankova.cz a vaše otázky vám ráda odpovím na e-mailu.

Co když Vás to přestane zajímat?

Kdyby vás to přestalo bavit, můžete se z odebírání mých e-mailů kdykoli odhlásit jedním kliknutím v patičce každého e-mailu, který ode mě dostanete.

Návod, abyste fakt nic nepropásli

  1. Přidejte si mou e-mailovou adresu do adresáře ve své e-mailové schránce, protože se může stát, že Vám můj příští e-mail spadne do složky Hromadné (pokud máte e-mail na Seznamu) nebo Promo (pokud používáte gmail), popřípadě ještě Spam.

Jednoduchý postup je, že si můj první příchozí e-mail přetáhnete myší do doručené pošty. Přetáhnutí provedete tak, že zmáčknete levé tlačítko myši na mé e-mailové adrese a přesunete ji do složky doručené, kde tlačítko pustíte.

Přeji Vám krásný den,