Jak začít běhat aneb nikdy není pozdě!

Rozhodla jsem se, že na svém webu  poskytovat rady a informace pro všechny, kdo touží po nových zážitcích a výzvách v životě. Bez ohledu na věk jsou mé stránky určeny pro ty, kdo chtějí začít běhat, chodit po horách nebo si třeba užít sněžnice či ferraty. Ráda s vámi podělím o své mnohaleté běžecké zkušenosti a pomohu vám s vaším novým začátkem.

Chci začít běhat…

 

Nikdy jste neběhali a chtěli byste ? Běhali jste v mládí a máte chuť začít znovu? Co očekáváte od běhání? Proč do toho chcete jít? Kde vzít motivaci? Není to nezdravé ?

Odpovím vám teď na tyto otázky a  tím vás chci také nalákat k běhání.

15 důvodů, proč začít běhat = 15 plusů pro váš život      

15 výsledků, které můžete běháním dosáhnout i vy. I kdyby zůstalo jen u těchto 15 pozitivních výsledků, které získáte, když vydržíte a překonáte sebe sama…i kdyby jich bylo třeba jen 10 či 5…

…přesto to bude váš velký úspěch, že i ve věku, který u většiny lidí evokuje spíše slovo senior, jste dokázali, že i po padesátce může člověk začít dělat něco nového, něco pro sebe:

 1. zlepšíte si fyzickou kondici i celkový zdravotní stav
 2. budete otužilejší
 3. můžete i zhubnout, a to zdravě, bez různých ( drahých ) diet
 4. budete se cítit líp
 5. budete „in“
 6. svému okolí se budete víc líbit
 7. zvýší se vám sebevědomí
 8. budete na sebe pyšní
 9. koupíte si sportovní oblečení a bude vám to v něm slušet
 10. setkáte se s lidmi, kteří jsou podobně naladění
 11. získáte pocit svobody, protože vyběhnete, když VÁM se to hodí – JSTE SVÝM PÁNEM!
 12. běháním „utečete“ alespoň na krátkou dobu pryč z civilizace
 13. vyčistíte si hlavu od starostí, uklidníte se
 14. budete dýchat čerstvý vzduch, vnímat přírodu
 15. budou se vám do těla vyplavovat endorfiny, tzv. hormony štěstí…ty  pomáhají člověku udržet si zdravé sebevědomí, odbourávat stavy úzkosti, deprese, smutku a navíc navozují dobrou náladu…(potlačují také chuť k jídlu)

Jestliže vám výčet těchto pozitivních bodů líbí a chtěli byste je zažít i vy, pak právě pro vás připravuji na svém blogu e-book, kde vám poradím, jak začít běhat a tím je postupně získat.

E-book bude určený pro všechny lidi, kteří nechtějí „sedět“ jen tak doma, ale chtějí si každý den svého života užít. Každý nový den je pro aktivního člověka výzvou, darem, jak ho využije. Naučte se běhat a poznejte jiný styl života.

A pro toho, kdo se chce naučit uběhnout 5 km, a získat za 9 týdnů větší fyzičku, nebo se postavit na start svého prvního závodu, je k dispozici  online kurz Škola běhání. 

Možností je nepřeberně, stačí jen chtít a můžete začít.

 

 

Autor: Zdeňka Suchánková

"Běhání a jogging je mou dlouholetou velkou vášní. Nasbírala jsem spoustu zkušeností i vychytávek a napsala jsem pro vás e-book Jak začít běhat v každém věku, který si můžete stáhnout zdarma a začít běhat. Poradím vám, kde vzít motivaci a jak se stát z neběžce běžcem a tím si dokonale vyčistit hlavu od stresu, ušetřit peníze za sportovní potřeby a být stále fit."

Můj příběh si přečtěte zde>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *